English version
Wersja polska

17.05.2014 (sobota)
godz. 11:00-15:00
udział w warsztatach bezpłatny
ilość miejsc ograniczona - obowiązuje wcześniejsza rejestracja (decyduje kolejność zgłoszeń)


FORMULARZ REJESTRACYJNY

Po ukończeniu warsztatu uczestnicy będą wiedzieć jakie są formy współpracy z biznesem i którą wybrać, aby skutecznie zrealizować projekt kulturalny, poznają dobre i złe praktyki współpracy biznes-kultura, nauczą się oceniać własny potencjał i spojrzą na niego z perspektywy biznesu, dowiedzą się jak tworzyć oferty współpracy, jak dobierać firmy do projektu oraz jak prowadzić spotkanie by nawiązać współpracę z sektorem prywatnym.

słowa kluczowe: sponsoring, współpraca z biznesem, oferta sponsorska
_prowadzący

Kamila Kujawska-Krakowiak

Politolog, absolwentka Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych UW, podyplomowych studiów dyplomacji, negocjacji i mediacji na Wydziale Zarządzania i Marketingu WSFiZ oraz podyplomowych studiów Public Relations na WZSP. Od lat związana z biznesem, w którym koncentruje się na obszarach związanych promocją, komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, odpowiedzialnością społeczną i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Zafascynowana ideą HR Marketingu.
Prezes Fundacji COMMITMENT TO EUROPE arts &business, pierwszej w Polsce organizacji promującej współpracę kultury i biznesu. Z problematyką sponsoringu kultury i sztuki związana od 2001 roku. Współautorka publikacji „Sponsoring kultury i sztuki w praktyce”, autorka licznych opracowań dotyczących komunikacji, sponsoringu oraz PR.

warsztat polecany przez: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki


Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 207 35 79
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc