English version
Wersja polska

Modopolis - Forum Mody Polskiej to miejsce wymiany myśli i doświadczeń dla niezależnych projektantów, właścicieli marek, producentów, przedsiębiorców oraz studentów, którym bliskie są wartości zrównoważonego biznesu i etycznej mody. Jesteśmy po to, by edukować i wspierać ich na początku biznesowej drogi. Naszym celem jest też integracja i promocja polskiej branży mody. Łączymy siły, mówimy "nie" rywalizacji. Modopolis to spotkania, panele, warsztaty, szkolenia z udziałem ekspertów oraz Konkurs.

 
Dla nas moda to coś więcej, niż cosezonowa pogoń za trendem. Dlatego po raz trzeci organizujemy Modopolis – Forum Mody Polskiej. Tworzymy miejsce wymiany myśli i doświadczeń dla niezależnych projektantów, właścicieli marek, producentów, przedsiębiorców oraz studentów, którym bliskie są wartości zrównoważonego biznesu i etycznej mody. Jesteśmy po to, by edukować i wspierać ich na początku biznesowej drogi. Naszym celem jest też integracja i promocja polskiej branży mody. Modopolis to spotkania, panele, warsztaty, szkolenia z udziałem ekspertów oraz konkurs, w którym przyznaliśmy Rekomendację Modopolis 25 markom wcielających w życie naszą filozofią mody etycznej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-7 listopada w Fabryce Sztuki w Łodzi. Jej program skoncentruje się na kilku grupach tematycznych, „takich jak transparentność marki odzieżowej i kryzysy z nią związane, ekologia w branży mody – czym jest, jak unikać niedomówień i nadużyć. Uczestnicy rozmawiać będą też o tym czy rynek zmienia się w pandemii, ale też o tym, czy możliwe jest projektowanie dla wszystkich bez wykluczania.

Save the date! Widzimy się 6-7 listopada 2020!

Trzecia edycja naszego ogólnopolskiego forum, poświęconego wsparciu branży mody, odbędzie się w dniach 6-7 listopada 2020 w Fabryce Sztuki w Łodzi. Więcej: www.modopolis.pl

Projekt realizowany jest przy wsparciu środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze Środków Urzędu Miasta Łodzi.

Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 207 35 79
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc