English version
Wersja polska

16.05.2014 (piątek), godz. 16:00-18:00/18:30
17.05.2014 (sobota), godz. 16:00-18:00/18:30
udział w warsztatach bezpłatny
ilość miejsc ograniczona - obowiązuje wcześniejsza rejestracja (decyduje kolejność zgłoszeń)


FORMULARZ REJESTRACYJNY

Warsztat "Copywriting dla sektora kreatywnego" poświęcony będzie zagadnieniu dotyczącemu tworzenia nazw firm, wydarzeń i akcji. W trakcie warsztatu uczestnikom zostaną zaprezentowane dobre praktyki copywritnigu w sektorze kreatywnym z naciskiem na dziedziny kultury oraz wskazane najczęściej popełniane błędy. W trakcie zadań grupowych uczestnicy wzbogacą swoje umiejętności kreatywne w zakresie copywritingu. W twórczych ćwiczeniach zadaniach zaproponowanych przez prowadzącego uczestnicy sami spróbują zmierzyć się z wymyślaniem nazw i przygotowywaniem materiałów graficznych.

słowa kluczowe: copywriting, promocja, reklama, Public Relations, strategia promocji, komunikacja
Nowe umiejętności:
Uczestnicy w trakcie warsztaty nabędą podstawową wiedzę i rozwiną swoje umiejętności w zakresie skutecznego tworzenia nazw i haseł reklamowych w sektorze kreatywnym. Uczestnicy poznają dobre i złe praktyki z polskiego rynku kreatywnego wraz z konkretnymi wskazówkami jak unikać błędów przy tworzeniu nazw a także materiałów graficznych.

_prowadzący

Piotr Partyka - Pracownia Szumu

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Rzecznik prasowy, PR manager, doradca wizerunkowy.
Dziennikarskie doświadczenie zawodowe zdobywał w mediach m.in. w Polskiej Agencji Prasowej, TVN i Polskim Radiu. Odpowiada za promocję i komunikację największych wydarzeń kulturalnych w Polsce. Pracowałem dla wielu instytucji m.in. Teatru Powszechnego, Teatru IMKA Tomasza Karolaka, Domu Spotkań z Historią, Biblioteki Narodowej, Muzeum Powstania Warszawskiego. Odpowiadał za komunikację festiwali, spektakli, wystaw, wydarzeń rocznicowych, tras koncertowych. Aktywnie działa z sektorem NGO, gdzie współpracuje z fundacjami i stowarzyszeniami na rzecz skutecznej komunikacji i promocji.
Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych. Od 4 lat prowadzi Pracownię Szumu, czyli pierwszą w Warszawie agencję PR, która świadczy usługi dla sektora kultury i mody.

warsztat polecany przez: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki


Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 207 35 79
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc