English version
Wersja polska

W listopadzie zapraszamy do Fabryki Sztuki w Łodzi na świetne Twórcze Warsztaty: "GAGA" - mistrzowskie warsztaty taneczne dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych - tancerzy oraz osób zainteresowanych ruchem, prowadzone przez Natalię Iwaniec.

UWAGA! UWAGA!

Ze względu na niezależne od nas okoliczności (zmiana godzin lotów), jesteśmy zmuszeni przesunąć warsztaty "GAGA" z Natalią Iwaniec, z niedzieli, 30 listopada 2018, w godz. 18:30-21:30, NA PONIEDZIAŁEK 3 GRUDNIA 2018, W GODZ. 18:30-21:30. Miejsce pozostaje bez zmian: scena Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi (ul. Tymienieckiego 3). Bardzo prosimy wszystkich uczestników o niezwłoczne potwierdzenie swojego udziału w warsztatach w nowym terminie.

GaGa to język ruchowy Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Aviv (Izrael). Jest to metoda pracy z ciałem pomocna zarówno dla tancerzy, jak i dla wszystkich którzy lubią się ruszać. Jest to świadoma praca poprzez instynktowne poruszanie całą strukturą ciała. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. Zajęcia polegają na improwizacji, w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią i kreatywnością. Nauczyciel porusza się z uczniami przez cały czas trwania zajęć, co pozwala uczniom na inspirowanie się tym, jak porusza się nauczyciel oraz na spotykanie się z nauczycielem w podobnym punkcie pracy w ruchu. Wyróżniamy dwa moduły zajęć: GaGa dancers i GaGa people. Zajęcia GaGa dancers trwają 75 minut. Następnie podczas zajęć GaGa people instruktorka poprowadzi warsztat z jej własnego repertuaru oraz improwizacji.

Natalia Iwaniec - certyfikowana nauczycielka GaGa. Absolwentka wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu (specjalność: taniec). Uczestniczyła w projekcie-warsztacie dla tancerzy u Yasmeen Goddder, w Tel Aviv, gdzie uczyła się techniki release oraz repertuaru tej choreografki. Do Izraela przyciągnęła ją GaGa, innowacyjna metoda pracy Ohada Naharina. W ramach pilotażowego projektu GAGA TEACHERS TRAINING uczyła się jej pod okiem pedagogów, tancerzy i byłych tancerzy Batsheva Dance Company, jak również samego Ohada Naharina. Od sierpnia 2012 roku Natalia jest jednym z nielicznych nauczycieli GaGa w Europie. Prowadzi regularne zajęcia w Londynie, oraz podczas licznych festiwali w Polsce i za granicą. W ciągu ostatniego roku, poza intensywną praktyką nauczycielską GaGa, Natalia tańczyła w kilku spektaklach, m.in.: w ramach festiwalu Resolution!2013 w The Place w Londynie, w spektaklu "Pieces of mosaic", w styczniu 2013 roku, a także we Fryburgu, podczas festiwalu Incidase, w spektaklu "Hello Love", w październiku 2013. Obecnie Natalia uczy GaGa i jako tancerka bierze udział w niezależnych projektach zarówno w Polsce jak i za granicą.

Więcej informacji: nataliagaga.weebly.com


Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki:
http://www.chorea.com.pl/pl/warsztaty/tworcze-warsztaty-regulamin/


WAŻNE INFORMACJE

data: 3 grudnia 2018 (poniedziałek)
godzina: 18.30-21.30
miejsce: scena w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3
wiek uczestników: młodzież od 16 roku życia i dorośli - tancerze i osoby zainteresowanych ruchem
czas trwania: 180 minut
prowadzenie: Natalia Iwaniec
wstęp: 15 zł od uczestnika

Opłata za udział w warsztatach mistrzowskich dla młodzieży i dorosłych wynosi 15 zł od uczestnika.

Płatność za udział w warsztatach przyjmujemy wyłącznie gotówką, przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00
- mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org
- telefonicznie 42 646 88 65 w.30

W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników (imię i nazwisko, wiek).

System rezerwacji miejsc zamykamy o godz 18:00, w dniu poprzedzającym wydarzenie.

Fabryka Sztuki nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń umieszczanych na portalach społecznościowych, poza wiedzą organizatora.


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.Dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.
Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 207 35 79
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc