English version
Wersja polska

W kwietniu zapraszamy do Fabryki Sztuki w Łodzi na świetne Twórcze Warsztaty - "INTEGRACJA PRZEZ RYTM" - warsztaty rytmiczno-muzyczne dla młodzieży i dorosłych, prowadzone przez Justynę Sobieraj-Bednarek i Pawła Odorowicza.
Warsztaty wspomagające koordynację ruchową oraz ćwiczące współpracę w grupie. Warsztaty polegają na grupowym wykonywaniu ćwiczeń rytmicznych, do wydawania dźwięków przez uczestników używane jest wyłącznie ciało człowieka, ćwiczenia są prowadzone zarówno w oparciu o podkład muzyczny, jak i bez niego.

Justyna Sobieraj-Bednarek - absolwentka Wydziału Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystycznej Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, magister sztuki w zakresie rytmiki, dyplomowany instruktor tańca współczesnego (dyplom honorowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego), tancerka Teatru Tańca PRO, członkini Chóru Teatru CHOREA, entuzjastka techniki Contact Improvisation. Obecnie wykładowca przedmiotów Propedeutyka improwizacji fortepianowej oraz Improwizacja i kompozycja ruchu na Wydziale Kompozycji, Teorii Muzyki, Dyrygentury, Rytmiki i Edukacji Muzycznej w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Nauczyciel rytmiki i techniki ruchu w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. H. Wieniawskiego w Łodzi. W charakterze wykładowcy, wykonawcy lub choreografa brała udział w wielu festiwalach oraz projektach muzyczno-taneczno-teatralnych w kraju i poza jego granicami.

Paweł Odorowicz - muzyk, instrumentalista, kompozytor, aranżer, kameralista, sideman, realizator nagrań, producent muzyczny, animator kultury. Pierwszy (podobno) polski "elektryczny" altowiolista. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, w klasie altówki dr hab. Jacka Dumanowskiego. W latach 2011-2014 wykładowca w Katedrze Muzyki Współczesnej, Jazzu i Perkusji tejże uczelni (praktyka wykonawcza muzyki współczesnej). Wielopłaszczyznowy, wielokierunkowy wykonawca, twórca i kompozytor - od muzyki poważnej, poprzez piosenkę i jej pochodne, aż po muzykę ilustracyjną. W 2016 roku laureat Turnieju Muzyków Prawdziwych w Szczecinie. Dwukrotny zdobywca nagrody Grand Prix w Konkursie Muzyki Folkowej "Nowa Tradycja", organizowanym przez Polskie Radio: w 2014 roku z zespołem trzy Dni Później, a w 2017 roku z autorskim projektem "Pieśni Przejścia" wykonywanym przez duet Grochocki_Odorowicz. Od 2013 roku współpracuje z Teatrem CHOREA jako wykonawca i współtwórca muzyki w koncertach i spektaklach. Od 2015 roku współpracuje z reżyserem Leszkiem Mądzikiem (Scena Plastyczna KUL), komponując oraz na żywo wykonując muzykę do jego spektakli. Ma na swoim koncie ponad 40 wydawnictw CD i DVD, na których pojawia się jako muzyk, producent, aranżer i realizator.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki:
http://www.chorea.com.pl/pl/warsztaty/tworcze-warsztaty-regulamin/

WAŻNE INFORMACJE:

data: 17 kwietnia 2018 (wtorek)
godzina: 18:30-20:00
miejsce: sala C_101 w Art_Inkubatorze w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 (budynek C)
prowadzenie: Justyna Sobieraj-Bednarek, Paweł Odorowicz
uczestnicy: młodzież powyżej 16 roku życia i osoby dorosłe
czas trwania: 90 minut
wstęp: 10 zł od osoby

Opłata za udział w Twórczych Warsztatach dla młodzieży i dorosłych wynosi 10 zł od osoby.

Płatność za udział w warsztatach przyjmujemy wyłącznie gotówką, przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00:
- mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org
- telefonicznie 42 646 88 65 w.30

W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników (imię i nazwisko, wiek).
System rezerwacji miejsc zamykamy o godz 18:00, w dniu poprzedzającym wydarzenie.

Fabryka Sztuki nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń umieszczanych na portalach społecznościowych, poza wiedzą organizatora.Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 207 35 79
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc