English version
Wersja polska

Willa Grohmana
ul. Tylna 9/11, Łódź


początek koncertu: godz. 21:00 / wstęp na teren koncertu: od 20:00

Fisz Emade, znani również jako potomkowie Wojciecha Waglewskiego kontynuują rodzinne tradycje twórczego muzykowania. I chociaż zdarzyło im się nagrywać wspólnie z ojcem, to jednak na przestrzeni kilkunastu lat działalności udało im się wypracować jednoznacznie rozpoznawalny styl. Za co należy im się szacunek, bo choć zaczynali jako współtwórcy polskiej sceny hip-hopowej, to do tej stylistyki nawiązują ze zmienną częstotliwością. Jak to będzie u nas? Trudno powiedzieć, ale wiemy na pewno, że zagrają w kilkuosobowym składzie. Nudy więc się nie spodziewajcie.

www.myspace.com/fisztworzywo
www.facebook.com/fiszemade


LDZ Alternatywa: Fisz Emade Tworzywo @ Facebook
Koncert w ramach festiwalu LDZ Alternatywa.

Kontynuując wypracowaną podczas zeszłorocznej edycji formułę Fabryka Sztuki znów ma coś miłego do zaproponowania wszystkim fanom dźwięków o skromnej popularności medialnej. Osiem wakacyjnych czwartkowych wieczorów radzimy spędzić na festiwalu LDZ Alternatywa. W tym roku na Was i na nas czeka kilka nowości.

Tym razem LDZ Alternatywa eksploruje nie tylko nowe przestrzenie muzyczne, ale zawędruje także w nieodwiedzany dotychczas obszar naszego miasta. W czasie gdy siedziba Fabryki Sztuki podlega rewitalizacji i powoli zamienia się w Art_Inkubator, festiwal LDZ Alternatywa gościć będzie na terenie malowniczej, zabytkowej willi Ludwika Grohmana.

więcej informacji: www.ldzalternatywa.pl

następne koncerty - LIPIEC: 12.07 - Nerwowe Wakacje, 19.07 - Max Tundra, 26.07 - Igor Boxx // SIERPIEŃ: 9.08 - Pictorial Candi, 16.08 - Contemporary Noise Sextet, 23.08 - Jessie Evans, 30.08 - Profesjonalizm


Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 207 35 79
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc