English version
Wersja polska

Masz pomysł na biznes lub firmę, która działa nie dłużej niż rok? To dobrze się składa - ruszył konkurs na rezydentów Art_Inkubatora.
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi to miejsce, w którym ludzie mówią sobie niekurtuazyjne "Dzień dobry!", praca jest przyjemnością a kreatywne głowy czują się jak ryba w wodzie. Tymienieckiego 3 to dobry adres dla Twojego biznesu - niezależnie od tego, czy już go prowadzisz, czy dopiero nosisz się z myślą, żeby z nim wystartować.

W linku poniżej znajdziesz dokumenty konkursowe oraz formularz. Chcielibyśmy, aby zawarte w nim pytania pomogły usystematyzować i doprecyzować zakres Twoich umiejętności, dotychczasowych osiągnięć oraz wiedzy, które mogą być przydatne w założeniu i prowadzeniu własnej firmy. Przekonaj nas o tym, że jesteś osobą świadomą swojego potencjału, potencjału miejsca, w którym zamierzasz prowadzić działalność, a zaprosimy Cię do kolejnego etapu rekrutacji.

Zobacz jak zostać Rezydentem Art_Inkubatora: http://bit.ly/2y2hTV8

Uwaga!
Zgłoszenia do konkursu odbywają się wyłącznie poprzez formularz online, inne formy zgłoszeń nie będą rozpatrywane. Ostateczny termin składania formularzy: 30 grudnia 2017 roku, do godziny 10:00. Pytania dot. konkursu kierujcie na konkurs@fabrykasztuki.org

_więcej informacji o Art_Inkubatorze: www.artinkubator.com

Do zobaczenia,
zespół Art_Inkubatora
Fabryka Sztuki


Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 207 35 79
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc