English version
Wersja polska

16.05.2014 (piątek), godz. 10:30-14:00/14:30
17.05.2014 (sobota), godz. 11:00-15:00
udział w warsztatach bezpłatny
ilość miejsc ograniczona - obowiązuje wcześniejsza rejestracja (decyduje kolejność zgłoszeń)


FORMULARZ REJESTRACYJNY

Warsztat poświęcony będzie zagadnieniu jakim jest bezkosztowa kampania promocyjna. W trakcie warsztatu uczestnikom zostaną zaprezentowane sposoby na zaplanowanie jak i przeprowadzenie skutecznej, bezkosztowej promocji w sektorze kreatywnym. W tarkcie zadań grupowych uczestnicy sami wybierać będą najlepsze metody bezkosztowej promocji. W trakcie warsztatu przedstawione zostana sposoby pracy z poszczególnymi mediami (radio, prasa, telewizja, internet).

słowa kluczowe: promocja, reklama, komunikacja, internet
Nowe umiejętności:
Uczestnicy w trakcie warsztatu nabędą podstawową wiedzę i rozwiną swoje umiejętności jak skutecznie planować i przeprowadzać bezkosztową kampanię promocyjną. Uczestnicy poznają metody i pomysły tworzenia bezkosztowych reklam. W trakcie warsztatu uczestnicy dowiedzą się jak pracować z mediami internetowymi (portalami, blogami) oraz jak efektywnie działać w mediach społecznościowych.

_prowadzący

Piotr Partyka - Pracownia Szumu

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Rzecznik prasowy, PR manager, doradca wizerunkowy.
Dziennikarskie doświadczenie zawodowe zdobywał w mediach m.in. w Polskiej Agencji Prasowej, TVN i Polskim Radiu. Odpowiada za promocję i komunikację największych wydarzeń kulturalnych w Polsce. Pracowałem dla wielu instytucji m.in. Teatru Powszechnego, Teatru IMKA Tomasza Karolaka, Domu Spotkań z Historią, Biblioteki Narodowej, Muzeum Powstania Warszawskiego. Odpowiadał za komunikację festiwali, spektakli, wystaw, wydarzeń rocznicowych, tras koncertowych. Aktywnie działa z sektorem NGO, gdzie współpracuje z fundacjami i stowarzyszeniami na rzecz skutecznej komunikacji i promocji.
Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych. Od 4 lat prowadzi Pracownię Szumu, czyli pierwszą w Warszawie agencję PR, która świadczy usługi dla sektora kultury i mody.

warsztat polecany przez: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki


Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 207 35 79
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc