English version
Wersja polska

14.05.2014 (środa)
godz. 10:30-14:00/14:30 lub 16:00-19:00/19:30
udział w warsztatach bezpłatny
ilość miejsc ograniczona - obowiązuje wcześniejsza rejestracja (decyduje kolejność zgłoszeń)


FORMULARZ REJESTRACYJNY

Podczas warsztatu uczestnicy za pośrednictwem atrakcyjnych i zaskakujących w formie ćwiczeń brytyjskiej firmy RSVP Design Ltd. doświadczą wyzwań będących codziennością menadżerów: zaspokojenia potrzeby zaufania co do uczciwości i kompetencji innych, budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji w zespole oraz efektywnego zarządzania komunikacją. Minimum teorii, maksimum doświadczenia.

słowa kluczowe: kompetencje menadżerskie, budowanie relacji w zespole, skuteczna komunikacja
Nowe umiejętności:
1) Dowiesz się jak ustalić skuteczny system komunikacji w zespole projektowym/organizacji, aby wszyscy go rozumieli i potrafili skutecznie używać.
2) Zrozumiesz koszty złego zarządzania wiedzą i informacją w zespole.
3) Dowiesz się jak budować długotrwałe i satysfakcjonujące relacje i poznasz ich znaczenie dla efektywności zespołu/organizacji.

_prowadzący

Paweł Krzywicki
Trener umiejętności interpersonalnych, coach. Absolwent Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych, Szkoły Treningu Grupowego, CoachWise Equipped – programu akredytowanego przez International Coach Federation (ICF). Współpracował z kilkudziesięcioma organizacjami pozarządowymi i jednostkami samorządu terytorialnego prowadząc szkolenia z zakresu: rozwijania kompetencji liderskich, budowania efektywnych zespołów, komunikacji interpersonalnej. W pracy wyróżnia go duża dynamika, wspieranie procesu uczenia się poprzez korzystanie z licencjonowanych ćwiczeń i systemów facylitacji wizualnej.

organizator: Narodowe Centrum Kultury
warsztat rekomendowany przez: Warsztaty Kultury w Lublinie


Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 207 35 79
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc