English version
Wersja polska

PROWADZENIE: KUBA PAŁYS

ilość miejsc ograniczona
informacje i zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org


Na warsztatach zostanie zostanie zaprezentowana metoda pozwalająca na swobodne i świadome śpiewanie. Metoda ta została rozwinięta w USA. Jest wyjątkowo adaptowalna w szerokim zakresie stylów, nie narzuca sztywnego rygoru technicznego. Stosowana w jazzie i muzyce pop, w musicalu i R&B, a nawet w operze. Wśród najwybitniejszych znajdują się Stevie Wonder, Julio Iglesias, Natalie Cole, Ray Charles, Michael Jackson, Madonna… Ucząc nie tego, CO śpiewać, ale JAK śpiewać i utrzymać wokalną równowagę w całej skali głosu, technika ta może być wykorzystana w absolutnie każdym gatunku i stylu muzyki, bez względu na język, którym włada wykonawca.
Kuba Pałys – instrumentalista, absolwent Jazzu i Muzyki Estradowej. Laureat wielu festiwali. Wokalnie doskonalił się w Polsce, USA i Brazylii, pod okiem wybitnych nauczycieli: Dean Kaelin, Wendy Parr, Sonia Lachowolska, Regina Machado, Rafa Barreiros, Andres Martorell, Bartek Caboń. Współpracuje ze Studiem Wokalnym VOICE&MORE (Łódź, Lublin) i Teatrem CHOREA. Stypendysta Klubu Rotary na wydziale muzyki Faculdade Santa Marcelina w Sao Paulo w Brazylii. Od 2008 roku zagrał w Polsce kilkadziesiąt koncertów w towarzystwie brazylijskich muzyków (Sambosa, Brazylia Śpiewana Projekt, Barbosa Trio, Tó Brandileone).

Wydarzenia zorganizowane w ramach cyklu: „Akademia Twórczych Umiejętności – edukacja teatralne w Fabryce”. Projekt realizowany z udziałem środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 207 35 79
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc