English version
Wersja polska

prowadzenie: MARTA JURKOWSKA, ALMUTH KRAMER

ilość miejsc ograniczona
informacje i zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org


Acrojoga łączy mądrość jogi, łagodność masażu tajskiego i dynamiczną moc partnerskiej akrobatyki. Kluczową rolę gra tutaj zaufanie, zabawa i kontakt.

7 głównych elementów z których składa się ta praktyka to: ceremonia w kole; asany; ćwiczenia z partnerem; masaż tajski; terapeutyczne latanie; odwrócone pozycje i nauka asekuracji; acrobatyka z partnerem
Podczas warsztatów ćwiczący będą mieli okazję zdobyć pierwszy wgląd w acrojogiczną sekwencję asan, odwrócone pozycje wykonane przy pomocy partnerskiej asekuracji, podstawy akrobatyki partnerskiej, terapeutyczne latanie i masaż tajski. Ćwiczenia odbywają się bardzo często w duetach i triach, utworzonych na potrzeby uczestników przy uwzględnieniu ich wagi i wzrostu.

Marta Jurkowska – Pierwszą praktykę acrojogi rozpoczęłam na Goa po ukończeniu kursu nauczyciela jogi w styczniu 2010. Od tej pory praktykuję w Berlinie z różnymi nauczycielami acrojogi i akrobatami.

Almuth Kramer – Jestem nauczycielką acrojogi, jogi (BYV), masażystą i klaunem. Studiowałam wiedzę o teatrze w Berlinie i Buenos Aires. Poza uczeniem jogi asystuję reżyserom przy różnorodnych projektach teatralnych i muzycznych. Pracuję jako klaun w “Die Zauberwerkstatt” - agencji zajmującej się animacją i treningiem dzieci.

Wydarzenia zorganizowane w ramach cyklu: “Akademia Twórczych Umiejętności – edukacja teatralna w Fabryce”. Projekt zrealizowany z udziałem środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 207 35 79
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc