English version
Wersja polska

miejsce: Fabryka Sztuki, ul. Tymienieckiego 3, Łódź

godz. 15:00-17:00 - warsztaty dla seniorów
godz. 18:00-20:00 - warsztaty otwarte

wstęp wolny / ilość miejsc ograniczona
informacje i zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org


Czy każdy może śpiewać? Jak zacząć? Jak się doskonalić? Jak samodzielnie zadbać o głos? Czy to trudne? Wspólnie z uczestnikami warsztatu będziemy eksplorować głos jako narząd i narzędzie zarazem. Poruszymy kwestie fizjologii i mechaniki pracy tego fascynującego "urządzenia". Będziemy tropić szkodliwe nawyki wokalne i zastępować je nowymi, bezpiecznymi. Dowiemy się, jak doskonalić swój głos, poświęcając na ćwiczenia zaledwie kilkanaście minut dziennie.

Zapraszamy seniorów, wokalistów, mówców, nauczycieli, entuzjastów śpiewu, wszystkich, którzy chcą śpiewać, ale nie wiedzą, od czego zacząć.

ZAŚPIEWAJMY... KOŁYSANKĘ @ Facebook
KUBA PAŁYS - instrumentalista, wokalista, absolwent Jazzu i Muzyki Estradowej. Laureat wielu festiwali. Wokalnie doskonalił się w Polsce, USA i Brazylii, pod okiem wybitnych nauczycieli: Dean Kaelin, Wendy Parr, Regina Machado, Rafa Barreiros, Andres Martorell, Sonia Lachowolska, Bartek Caboń. Od kilku lat współpracuje i współtworzy Teatr CHOREA. Wykładowca w elitarnej szkole aktorskiej Romy Gąsiorowskiej aktoRstudio. Stypendysta Klubu Rotary na wydziale muzyki Faculdade Santa Marcelina w Sao Paulo w Brazylii. Od 2008 roku zagrał w Polsce kilkadziesiąt koncertów w towarzystwie brazylijskich muzyków (Sambosa, Brazylia Śpiewana Projekt, Barbosa Trio, Tó Brandileone). Kompozytor muzyki do spektakli/ projektów "Koguty, borsuki i inne kozły", "Sens akcja", "Brzydal", "Lulabajki". Pianista łódzkiej grupy The Blue Rabbit.

Wydarzenie organizowane w ramach cyklu “Akademia Twórczych Umiejętności - edukacja teatralna 2013”. Projekt realizowany z udziałem środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Fabryka Sztuki w Łodzi Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
tel.: +48 42 646 88 65
fax: +48 42 207 35 79
info@fabrykasztuki.org

::: więcej informacji

 
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc